poniedziałek, 10 października 2016

Pytanie o sklepy z koralikami
"Od pewnego czasu zaglądam na Twojego bloga i jestem pod wielkim wrażeniem cudeniek, które potrafisz wyczarować :) zauroczyły mnie m.in bransoletki koralikowe :) Przymierzam się żeby jakąś zrobić. Przestudiowałam Twój kursik i coś niecoś załapałam ale i tak mam kilka wątpliwości dotyczących ich wykonania. Może coś mi podpowiesz z własnego doświadczenia. Gdzie zaopatrujesz się w koraliki? Jeśli na allegro to u jakiego użytkownika?" Justyna S.

"Dzień dobry. Mam pytanie, gdzie Pani zaopatruje się w takie przepiękne koraliki ? Gdy trafiłam na Pani stronę bardzo zapragnęłam sama zrobić sobie takie bransoletki. :)" Irmina S.


Odpowiadam

Od kilku lat sklepów z koralikami japońskimi marek Toho czy Miyuki przybywa. Zazwyczaj są to sklepy prowadzące sprzedaż internetową, ale zdarza się, że i stacjonarnie można zaopatrzyć się w koraliki. W tej odpowiedzi zamieszczam moją subiektywną listę najlepszych sklepów internetowych w Polsce.

http://www.kadoro.pl/


Moim zdaniem, Kadoro to wiodący w branży sklep, dysponuje największym wyborem koralików drobnych - szczególnie wyróżnia się liczbą kolorów koralików Miyuki Delica. Przerażająca jest ciągle poszerzana oferta, o nowe kolory i kształty koralików. Zakupy w Kadoro skutecznie odchudzają portfel, zwłaszcza, że przy zakupach powyżej 100zł wysyłka jest bezpłatna. Paczki przychodzą w ciągu 2 dni (chyba ze trwa sezon wyprzedaży lub urlopowy), opakowania koralików są opisane kolorem, ilością i kształtem oraz numerem produktu w sklepie.

www.beading.pl


Jeden z najdłużej istniejących sklepów z koralikami japońskimi. Bogatą ofertę koralików dopełniają liczne numery branżowych magazynów (polskich i zagranicznych) oraz moc niedrogich instrukcji. Tutaj również powyżej 100zł przesyłka jest bezpłatna, a zakupione koraliki są opatrzone etykietami z kolorem, kształtem i ilością. 

Pokuszę się o stwierdzenie, że wszystko czego potrzeba do beadingu znajdzie się w albo w jednym albo w drugim z powyższych sklepów:) Niemniej jednak, polecę tez kilka innych, równie dobrze zaopatrzonych:

www.korallo.pl A Ty gdzie najczęściej tracisz głowę dla koralików?Skomentuj lub udostępnij:

1 komentarz: